www.hotel-ubytovani.com
Hotel Trutnov GL Hotel - K hotelu přísluší parkovištěHotel Trutnov GL Hotel - disponuje restauracíHotel Trutnov GL Hotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Trutnov GL Hotel - disponuje kavárnouHotel Trutnov GL Hotel - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Trutnov GL Hotel - přijímá kreditní karty VISAHotel Trutnov GL Hotel - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Trutnov GL Hotel - přijímá kreditní karty JCBHotel Trutnov GL Hotel - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Trutnov GL Hotel - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Trutnov GL Hotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Trutnov GL Hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Trutnov GL Hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel GL Hotel
Krakonošovo náměstí 118, Trutnov 54101
Česká Republika
Hotel-Trutnov-Grand-Luxury@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Hotel GL Hotel ubytování Trutnov Aktuální počasí zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel GL Hotel - ubytování Trutnov | Vítejte

 
Hotel Trutnov GL Hotel

GL Hotel je umístěn jako jediný z místních hotelů přímo na vrcholu náměstí a stává se tak pro klienty perlou Trutnova. A to nejen svou specifickou polohou, ale především jedinečnou vnitřní architekturou skloubenou s moderním designem.

Balíček "Pro zamilované" platný celý měsíc únor - více informací v sekci ceník.

GL Hotel Trutnov ubytování
Pro klienty je připraveno 24 pokojů. Podle potřeb a náročnosti Grand Luxury Hotel v Trutnově nabízí Standard pokoje, Luxury pokoje, ale i VIP suity s výhledem přímo na náměstí. Samozřejmou součástí všech pokojů je TV-sat, Wi-Fi, a sociální zařízení.

Trutnov GL Hotel restaurace
V rámci hotelového komplexu jsou klienti zváni do GL stylové restaurace na snídaně a minutkové večeře moderní kuchyně a Krkonošské speciality. Po dohodě a zájmu klientů je možné podávání obědů. Luxusní prostředí GL restaurace rozeznívají tóny starých mistrů vážné hudby.

GL Hotel v Trutnově kavárna
Dalším unikátem Grand Luxury Hotelu v Trutnově je moderní kavárna stylizovaná do luxusu prvorepublikových kaváren. V kavárně jsou podávány GL značkové kávy vyráběné z originálních směsí káv, připravovaných rodinnou pražírnou.

Zážitky z GL kavárny dále pokračují výběrem jen značkových top alkoholů, pečlivě vybíraných pro svou originalitu. Klient zde nalezne pití králů, alkohol vyráběný v Česku, ale určený pouze pro export nebo limitovanou edici, která se nikdy nebude opakovat. Pravé šampaňské, pravá horká čokoláda a pravá šlehačka je samozřejmostí. Kavárnou se nese jazzová a bluesová hudba, která dává každému zapomenout na běžné starosti a pomáhá navodit pohodu a klid.

GL Hotel ubytování Trutnov služby
Veškerý servis hotelu zajišťuje profesionálně školený personál domlouvající se několika světovými jazyky, vždy pozitivně naladěn a ochoten vyjít klientům vstříc k jejich maximální spokojenosti. Klient, který stráví v hotelu Grand Luxury Trutnov byť jednu noc a využije bohaté nabídky služeb, se do GL Hotelu vždy rád vrátí…

Dovolená Trutnov ubytování GL Hotel
Kromě historického centra přímo pod okny hotelu jsou v blízkém okolí ještě další lákavé možnosti kulturního, turistického a sportovního obohacení: UFFO společensko-kulturní centrum, ZOO Dvůr Králové nad Labem (21 km), Malé Svatoňovice (14 km) - Rodiště a muzeum života a tvorby bratrů Čapků, Babiččino údolí (24 km) - Rodiště a muzeum významné české spisovatelky Boženy Němcové, Viktorčin splav, zámek Ratibořice. Oblíbený cíl cykloturistů Hospital Kuks a Braunův betlém (23 km) Barokní zámek se sochami Matyáše Bernarda Brauna, jehož sochy jsou vystavěny i v přírodním prostředí nedaleko zámku. Dělostřelecká tvrz Stachelberg (12 km).

Les Království (25 km) - Přehrada z roku 1920 (Těšnov u Dvora Králové). Adršpach (20 km) - Adršpašské a teplické skály, skalní město s bizarními skalními útvary. Janské Lázně (17 km) - Krkonošské lázeňské městečko a významné lyžařské středisko s celoročním provozem kabinové lanovky. Pec pod Sněžkou (25 km) - Horské město a lyžařské středisko v jádru Krkonoš, odkud vede lanovka na nejvyšší českou horu Sněžku (1 602 m.n.m.).

Další lyžařská střediska v okolí: Ski areál Petříkovice (7 km) - Sjezdové tratě, lyžařská škola, vhodné pro rodiny s dětmi. SkiResort Černá hora – Janské Lázně (17 km) - Lanovka kabinová a sedačková, několik vleků, večerní lyžování. Skipark Černý Důl (21 km) a Svoboda nad Úpou (12 km) - Součást SkiResortu Černá hora, ski busy přepravují mezi areály, skipasy platí v obou střediscích, dohromady 20 km sjezdových tratí. Ski Park Mladé Buky (10 km) - 1 lanovka, 3 vleky, snow park, parkoviště. Ski Pec pod Sněžkou (25 km) - Moderní lanovka a 10 vleků, 11 km upravených sjezdovek.